Szkolenia

Szkolenia dla aplikatorów folii ochronnej

W oparciu o nasze umiejętności oraz wieloletnie doświadczenie z folią PPF pragniemy przestawić pakiet szkoleniowy z zakresu aplikacji. Celem szkolenia jest przekazanie wiedzy nie tylko merytorycznej, ale przede wszystkim praktycznej. Naszym głównym celem jest zapewnienie naszym odbiorcom możliwości samodzielnej aplikacji PPF już po 2 dniach szkolenia. Aplikacja PPF to dość skomplikowany i wymagający proces, przez co głównie stawiamy na szkolenia indywidualne, nie grupowe.

Podczas szkolenia w Clif Designs Polska poznasz:

  • teoretyczną część związaną z wykonaniem folii PPF oraz jej aplikacji,
  • praktyczną część zawierającą przygotowanie powierzchni,
  • aplikację folii PPF,
  • oraz bezpieczne usunięcie nadmiaru folii.

Kierujemy się profesjonalizmem oraz dokładnością w każdym detalu. Mogąc przy tym wzbogacić rynek o kolejnych zawodowych aplikatorów jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani z przekazania naszej wiedzy.

OFERTA SPECJALNA:

Dla pierwszych 10 osób zapisanych na listę oraz przy zakupie pierwszej rolki od Clif Designs Polska gwarantujemy całkowicie darmowe 1- dniowe szkolenie INDYWIDUALNE. Biorąc udział w tym projekcie zapoznają się Państwo z podstawowymi właściwościami folii PPF, jej aplikacją (w tym przygotowaniem powierzchni, aplikacją PPF oraz usunięciem nadmiaru folii). Dodatkowo dla osób, które uznają 1-dniowe szkolenie za zbyt krótkie, oferujemy możliwość wykupu kolejnego dnia za kwotę 500 zł.