Szkolenia - Folie ochronne i zabezpieczające PPF - dystrybutor Clif Designs
Szybkie i bezpłatne wyceny nawet w 15 mniut! Napisz na WhatsApp - kliknij

Szkolenia

Szkolenia dla aplikatorów folii ochronnej

W oparciu o nasze umiejętności oraz wieloletnie doświadczenie z folią PPF pragniemy przestawić pakiet szkoleniowy z zakresu aplikacji. Celem szkolenia jest przekazanie wiedzy nie tylko merytorycznej, ale przede wszystkim praktycznej. Naszym głównym celem jest zapewnienie naszym odbiorcom możliwości samodzielnej aplikacji PPF już po 2 dniach szkolenia. Aplikacja PPF to dość skomplikowany i wymagający proces, przez co głównie stawiamy na szkolenia indywidualne, nie grupowe.

Podczas szkolenia w Clif Designs Polska poznasz:

  • teoretyczną część związaną z wykonaniem folii PPF oraz jej aplikacji,
  • praktyczną część zawierającą przygotowanie powierzchni,
  • aplikację folii PPF,
  • oraz bezpieczne usunięcie nadmiaru folii.

Kierujemy się profesjonalizmem oraz dokładnością w każdym detalu. Mogąc przy tym wzbogacić rynek o kolejnych zawodowych aplikatorów jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani z przekazania naszej wiedzy.

Galeria - relacja ze szkoleń

Zobacz od zaplecza jak wyglądają nasze szkolenia dla aplikatorów folii ochronnej

Oferta szkoleń:

Szkolenie Podstawowe

1 dzień, 800 zł netto / osobę

Grupy max. 4 osobowe

Dedykowane dla osób nie mających wcześniej styczności w aplikacji folii ochronnych PPF, chcących nabyć nowe umiejętności w aplikacji podstawowych elementów tj. lamp, wnęk klamek, progów załadunkowych czy lusterek zarówno z szablonów/wykrojników oraz z brytu.

Pobierz PDF

Szkolenie zaawansowane

2 dni, 4500 zł netto / osobę

Indywidualne – możliwa większa ilość osób z jednej firmy

Dwudniowe szkolenie z aplikacji folii PPF od podstaw. Kurs składa się zarówno z wiedzy teoretycznej jak i praktycznej. Omówione zostaną na nim zagadnienia związane z przygotowaniem pojazdu, doboru materiałów niezbędnych do aplikacji, przygotowaniem szablonów/wykrojników, aplikacja folii, wskazówki dotyczące wycen i sprzedaży usług PPF. Dążymy do tego, aby po szkoleniu mogli Państwo samodzielnie aplikować folię PPF na całe pojazdy.

Pobierz PDF

Szkolenie rozszerzone

1 dzień, 800 zł netto / osobę

Grupy max 4 osobowe

Dedykowane dla osób posiadających doświadczenie w aplikacji folii ochronnych PPF, chcących usystematyzować i pogłębić swoją wiedzę. Na szkoleniu zaprezentujemy skuteczne metody aplikacji, prawidłowy dobór narzędzi oraz rozwiążemy Wasze wszelkie wątpliwości.

Pobierz PDF

Szkolenia

System szkoleń z zakresu oklejania pojazdów

Sprawdź szkolenia

Nasi partnerzy

Dołącz do nas i zostań certyfikowanym aplikatorem

Zostań partnerem