O nas - Folie ochronne i zabezpieczające PPF - dystrybutor Clif Designs
Szybkie i bezpłatne wyceny nawet w 15 mniut! Napisz na WhatsApp - kliknij

O nas

ClifDesigns – jakość dla najlepszych

Clif Designs zasłużył sobie mianem dostarczania profesjonalnych produktów do stylizacji i ochrony auta w Stanach Zjednoczonych oraz Korei Południowej, maksymalizując przy tym wartość pojazdu i przyjemność z jazdy. Dlatego, aby dołożyć wszelkich starań oraz wywiązać się z naszych obowiązków opracowaliśmy nowe rozwiązania, nie tylko „powszechny kompromis”, czego rezultatem są obecne produkty od Clif Designs serii Strong&Premium.

Wszystkie produkty Clif Designs są wytwarzane bezpośrednio w oparciu o odpowiednie doświadczenie oraz umiejętności techniczne i wiedzę naukową. Ponadto, aby uzyskać najlepszą na świecie jakość, przeprowadzamy obszerne testy w ekstremalnych warunkach (jazda z dużą prędkością, ekstremalne upały oraz mróz, nieprawidłowe użytkowanie itp.). Dążąc do doskonałości Clif Designs nie mógł pozwolić, aby produkty serii Strong&Premium oceniane były przez użytkowników jako „dobre”, a jako najlepsze na rynku.

Ponadto, ClifDesigns jako pierwszy na świecie wprowadził folię PPF w wersji Pearl oraz Chameleon.

Postaw na wiedzę i doświadczenie

Jako dystrybutor ClifDesigns osobiście prowadzimy studio detailingowe i wrappingowe, w skutek czego zawsze stawiamy na profesjonalne produkty. Testując produkty od ClifDesigns sugerowaliśmy się nie tylko naszą wiedzą i doświadczeniem, lecz również opinią profesjonalistów, aplikujących PPF w najbardziej ekskluzywnych studiach w Polsce. Dzięki tym właśnie działaniom ClifDesigns wywołał spore zamieszanie na rynku polskim i ustanowił nowe standardy dla „Paint Protection Film”.

Szkolenia

System szkoleń z zakresu oklejania pojazdów

Sprawdź szkolenia

Nasi partnerzy

Dołącz do nas i zostań certyfikowanym aplikatorem

Zostań partnerem